Neuigkeiten der Firma

Iepriekš Saspiesta Izolācijas Lente - ISIL

Iepriekš Saspiesta Izolācijas Lente - ISIL

Logi Kommerling.

Iepriekš Saspiesta Izolācijas Lente - ISIL ir tvaiku izolejoša un ir paredzēta, lai otbrivoties no mitrumu uz montāžas putām un aizsardzībai pret ultravioletajiem stariem, lai novērstu gaisa plūsmu starp montāžas šuvēm un savienojumiem starp profiliem.

Ja nav lentes ISIL mitrums no telpas iekļūst montāžas šuves un kavējas tur, iznīcinot šuves un ievērojami samazinot to īpašības.

Palielinājoties mitrumam montāžas putas par 5% , siltuma pretestība montāžas šuves koeficiens samazinajas par 50%. Lai mitrums no telpas neiekļust montāžas šuves, no telpas puses montāžas šuvi aizsargā ar īpašu ISIL lenti. Un tas mitrums, kas tomēr iekļūst šuves, tiek izvadīts ārā, kā reizi, izmantojot ISIL lenti.

Izmantojot lentes ISIL montējot logu bloku ievērojami... Read more

Energoefektīvs loga profils Kommerling 88+

Energoefektīvs loga profils Kommerling 88+

Energoefektivitātes jēdziens nonāca pie mums no Eiropas, kur daudz zina par taupīšanu, jo gāzes cenas un tarifi tur bija daudz augstāki nekā pie mums. Tomēr šodien, Latvijas patērētāji, saskaroties ar pieaugošajām māju apkures izmaksām, sāka saprast, ka “ielas sildīšana” ir kļuvusi pārāk dārga.

Padarīt savu māju energoefektīvu,jūs varāt galvenokārt pateicoties ēkas strukturālajām īpašībām. Efektīva siltumizolācija, aukstu tiltu neesamība savienojumos, mezglos, visas konstrukcijas hermētiskums, rekuperatoru izmantošana ventilācijas sistēmā, ēkas ģeometriskā forma un orientācija uz galvenajiem punktiem, visu telpu zonējums - tas viss kopumā var ievērojami samazināt jūsu mājas siltuma zudumus. Bet tieši zemas kvalitātes plastmasas logi parasti veido līdz 40% siltuma zudumu, un... Read more

PVC logus Latvijā, nopirkt lēti. Kommerling, Trocal, Kbe

PVC  logus Latvijā, nopirkt lēti. Kommerling, Trocal, Kbe

PVC logus Latvijā, nopirkt lēti.

Mūsdienu PVC logi ir populāri un ieguva savu vietu tirgū logu sistēmām. Šis apstāklis ne cik nav pārsteidzošs, logim ar profilu Kommerling ir vairākas priekšrocības, sevi pierādījuši no pozitīvās puses. Kas ir jāzina, ka varētu izdarīt pareizo izvēli un iegādāties patiešām kvalitatīvu PVC logus? Polivinilhlorīds, kā tautā – pvc - izstrādats no sintētiskā polimēra, kas ilgstošu laika periodu konkurē ar dabas materiāliem . Pvc materiāls nav pakļauts korozijai un puvei, izturīgs pret atmosfēras ietekmēm, izturīgs un absolūti nekaitīgs cilvēka organismam, polivinilhlorīds-pvc - tas ir materiāls ar zemu siltuma vadītspēju. Metāla un plastmasas logus, pārdošanai Latvijas teritorijā , izstrāda profesionāli un kvalitatīvi no augstkvalitāta vācu profila... Read more

Aizstāšana PVC un alumīnija logu un durvju konstrukciju Rīgā

Aizstāšana PVC un alumīnija logu un durvju konstrukciju Rīgā

Kurš nezina, Rīgā, tirdzniecības centrs "Bērnu Pasaule"? Jo īpaši viņš atmiņās vecākās paaudzes un viņu bērnu gados tas bija par tiem, "Meka" bērnu rotaļlietas, katrs bērns pielūdza šai ēkai.

Firma "LENS GRUPA" ir kļuvusi par līgumslēdzēju par ieejas durvis nomaiņu no alumīnija profila "Bērnu Pasaulē".

Mūsu galvenais kritērijs - kvalitāte un garantija. Latvijas tirgū mēs piedāvājam prece tikai augstākās kvalitātes. Ja tas ir metāla un plastmasas logu, tad tikai no profila, Kommerling, Trocal un Kbe, ko rada tikai un vienīgi Vācijā, garantija 30 gadi Read more

Zeige 4 Ergebnisse.