Neuigkeiten der Firma

PVC logus Latvijā, nopirkt lēti. Kommerling, Trocal, Kbe

PVC logus Latvijā, nopirkt lēti.

Mūsdienu PVC logi ir populāri un ieguva savu vietu tirgū logu sistēmām. Šis apstāklis ne cik nav pārsteidzošs, logim ar profilu Kommerling ir vairākas priekšrocības, sevi pierādījuši no pozitīvās puses. Kas ir jāzina, ka varētu izdarīt pareizo izvēli un iegādāties patiešām kvalitatīvu PVC logus? Polivinilhlorīds, kā tautā – pvc - izstrādats no sintētiskā polimēra, kas ilgstošu laika periodu konkurē ar dabas materiāliem . Pvc materiāls nav pakļauts korozijai un puvei, izturīgs pret atmosfēras ietekmēm, izturīgs un absolūti nekaitīgs cilvēka organismam, polivinilhlorīds-pvc - tas ir materiāls ar zemu siltuma vadītspēju. Metāla un plastmasas logus, pārdošanai Latvijas teritorijā , izstrāda profesionāli un kvalitatīvi no augstkvalitāta vācu profila sertificētas sistēmas, KBE, TROCAL un KOMMERLING. Metāla, pvc logiem piemīt ļoti augsta laika apstākļu izsturība , nodrošina augstu siltumizolācijas pakāpi. Siltumizolācija un tās īpašībām ir liela nozīme, tas nāk no augsta līmeņa prasības būvniecības normām par enerģijas taupīšanu. Siltuma zudumi ir ļoti nozīmīgi ēkā caur logiem, lielu lomu spēlē stiklojuma tips, kā rezultātā kopējie zaudējumi var sasniegt pat 20-30%.

Ir divu veidu siltuma zudumu :

-zaudējumus sakarā ar migrācijas siltumu, tas ir siltuma zudumi caur celtniecības elementiem: sienam,, durvim, jumtu , logiem ( loga rāmi un stiklojums);

-siltuma zudumu ventilācijas laikā. Šādi zaudējumi rodas, jo pastāv atvērtas vietas telpā: atvērtie logi, durvis un ventilācijas šahtas. Divkāršais, trīskāršaia stiklojums ir piemērots mūsu reģiona, kā arī blīvējuma kontūras no kvalitatīvas gumijas, kas lielā mērā ietekmē siltumizolācijas īpašības , kas dod lielu labumu PVC logiem, priekšrocību ar cita materiāla lodiem un padara šīs īpašības vienu no svarīgākajiem faktoriem izvēloties un pērkot plastmasas logus. Izvēloties jaunās paaudzes logus, jūs veicat izvēli par labu ekoloģijai , jo PVC logi nesatur kaitīgos svina stabilizatorus, piemēroti dažādām klimatiskajām zonām, atšķiras ar spīdīgu vai matētu profilu, atbilst standartam siltumu saglabāšanbai.

Ir ļoti svarīgi, pērkot logus pievērst uzmanību logu profila platumam, mūsu klimata apstākļiem mazāk par 70 mm pirkt nav ieteicams, optimālais kameras skaits -5, trīs logu pacēlāji, protams, labāk aizsargās Jūs no ielas trokšņa un siltuma zudumu.

Drošība Jūsu mājoklim tieši un galvenokārt ir atkarīga no uzstādītajiem logiem. Aizsardzība pret nepiederošu personu iekļūšanu caur Jūsu logiem, ir atkarīga no stiklu veida. Lai aizsargātu pret ielaušanos, LENS Grupa piedāvā stiklojuma dažādus veidus: no vienkāršākā stiegrota un vienslāņa tripleksa līdz daudzslāņu tripleksa stikla paketem un paaugstinātu drošību, ar aizsargājošu plēvi. Visu veidu stiklojums ir pārbaudīts un ir atbilstošs sertifikāts. Sazināties ar mūsu speciālistiem un viņi palīdzēs Jums pareizi izvēlēties un iegādāties PVC logus, Jūsu mājam.

Pateicoties pietiekami augsta blīvumam , ko veicina kvalitatīva furnitūra un blīvgumija , kā arī stikla hermētiskums , metāla un plastmasas logi, no LENS Grupa Latvijā ar vācu profila ražotāja grupas Profine lieliski aizsargā Jūsu telpas ziemā no aukstuma, vasarā no karstuma, caurvēja, pilsētas trokšņa un putekļiem, ir ērtas un vienkāršas ekspluatācijas, un uz ilgu laiku saglabā savu lielisko estētisko skatu, ekoloģiski droši - Profine grupa pirmā iesāka lietot bez svina tehnoloģiju profile ražošnā.

Logi, salīdzinot ar masīvajām sienām, ievērojami zaudē ne tikai attiecībā uz siltumizolāciju, bet arī trokšņa izolācija. Trokšņa līmeņa izolācijas pakāpe galvenokārt ir atkarīga no stikla biezuma, attālumu starp stikliem, stiklu skaita vērtnēm un blīves kvalitāti. Trokšņa izolācijas īpašības logiem, nosaka ne tik rāmju materiāls, bet kāds ir stikla skaits. Par troksni absorbējošu loga īpašu nozīmi iegūst blīvums visiem savienojumiem , kvalitatīvu logu montāžu. Jebkādas spraugas, Apkopojot iepriekš minēto, var rezumēt , ka profiļu forma praktiski neietekmē trokšņa izolācijas īpašības PVC logiem.

Logu sistēmu mūsdienu tirgū Latvijā pārstāv izstrādājumi, kuru rāmji izgatavoti no koka , alumīnija un pvc. Kokam ir lieliskas izolācijas īpašības un piemīt izturība, bet tas prasa īpašu sagatavošanu, apstrādi, vairāk īpašu kopšanu, nekā PVC logi, izrādās, ka mūsdienu celtniecības ritma daudzi ražotāji vienkārši neievēro visu tehnoloģisko processu. Labi koka logi ir pakļauti ar dziļu antiseptisku apstrādi, Lai koka logiem būtu ilgstošs ekspluatācijas termiņš logiem iestrāda alumīnijas uzlikas . Pvc logi neprasa īpašu aprūpi un remontu. Grupa Profine dod garantiju uz savu profilu un blīvgumijas uz 30 gadiem . Šeit arī slēpjas pircēju arvien pieaugoša PVC logo popularitāte.

Galvenās priekšrocības PVC logi Kommerling, Trocal, Kbe.

Logi ir tiek ražoti Vācijā no 50-tajiem gadiem. To ražošana, līdz pat šodienai vada lielu pieprasījumu un raksturo to, ka ražošana pastāvīgi pieaug. Pašlaik pvc logu tirgū veido aptuveni 49% (salīdzinājumam: logi no koka - 29%, no alumīnija -20%, citi un kombinācijas - 2%). Plašs pielietojums ir pamats PVC logu no neplastificēta, t.i., cietā PVC, ar paaugstinātu ķīmisko un fizikālo īpašību, ar paaugstinātu viskozitāti. Augsts pieprasījums pēc loga sistēmas no Latvijā nosaka klimatiskie, ekonomiskie iemesli.

Rūpes par lietotāju:

Mazgāšanas virsmas PVC logiem ir pietiekami, lai nodrošinātu, ka daudzus gadus tie nezaude savu fizisko, estētisko izskatu un ekspluatācijas īpašības nav mainītas.

Priekšrocības PVC logu Kommerling, Trocal, Kbe nelabvēlīgos laika apstākļos.

Ilgstošas ekspluatācijas laiks un ar to saistītu nelabvēlīgu nalabvelģos laika apstākļus lietus, vējš, saule un temperatūras iedarbība. Šajā ekspluatācijas īpašības cieta PVC , tātad, un tā priekšrocības ir atkarīgas no Profine stabilizācijas sistēmam, profilos KBE, TROCAL un KOMMERLING jau daudzus gadus izmanto vismodernākās mūsdienu bez svina piedevas, kas nodrošina optimālu, lieliska kombinācija tehnoloģiju drošību dažādos laika apstākļos un nekaitīgumu apkārtējai videi un Jūsu veselībai.

Pvc logi , to termiskās īpašības

Polivinilhlorīds (pvc) ir materiāls ar zemu (0,16 – 0,17 W/m2k) siltumvadītspēju. Profili no pvc līdzīgas īpašības ar tādu materiālu, piemēram, koks, t.i., ir labs siltuma izolators, un praktiski neaizsvīst, protams, ar nosacījumu saglabāt pieļaujamo mitruma līmeni un nesasalst. Logu profili tumšas krāsas paplašinās stipri vairāk, tā kā, ja tiek sakarsēti no saules enerģijas, tie absorbē vairāk siltumu.

Trokšņu izolācija, plastmasas logi Kommerling, Trocal, Kbe.

Jebkuru logu, salīdzinot ar masīvajām sienām, ievērojami zaudē ne tikai attiecībā uz siltumu, bet arī laba skaņas izolācija. Līmeņa koeficients siltuma zudumus, tāpat ar jaunām prasībam logu konstrukciju, kā būvniecības elementam ir to aizsardzība pret iekļūšanu ārējais trokšņu telpas. Tomēr, šādas prasības ir atkarīgas no pieļaujamās normas trokšņu līmeni telpās.

Tie var būt atšķirīgas vienas ēkas, šī prasība ir atkarīgs no telpas galamērķa. Svarīgs apstāklis, nosakot pieļaujamo trokšņa līmeni ir uzskaite avotiem troksni telpas iekšpusē: iekārtu, tehnikas, sadzīves tehnika. Ja ir pietiekami spēcīga trokšņi noteiktos apstākļos problēma var kļūt par iekšējo trokšņu fona. Sakarā ar dažādiem apstākļiem, īpaša loma transporta maģistrāles, netālu no ēkas, priekšrocības uzstādīšanas kvalitātīviem plastmasas logiem ir neapstrīdamas.

Pakāpe kura samazina trokšņa līmeni galvenokārt ir atkarīgs no stikla biezuma, attālumu starp stikliem, stiklu skaita, atrašanās vietu un skaitu. Lai PVC logi būtu īpaši trokšnu izolējošie īpašu nozīmi iegūst blīvums visiem savienojumiem , kvalitatīva logu montāža . Jebkuras plaisās, spraugas darbojas kā trokšņu tiltiņi. Apkopojot iepriekš minēto, var teikt, ka profila forma praktiski neietekmē PVC logu trokšņa līmeni.

Pretuzlaušanas īpašības plastikāta logu

Drošību Jūsu mājoklim pārsvarā tieši un galvenokārt ir atkarīga no uzstādītajiem logiem. Aizsardzība pret nepiederošu personu iekļūšanu caur Jūsu logiem, ir atkarīga no noteikta veida stiklu. Lai aizsargātu pret ielaušanos, LENS Grupa piedāvā stikla dažādu veidu: no vienkāršākā stiegrota un vienslāņa tripleksa līdz daudzstāvu tripleksa stikla paketes ar paaugstinātu drošību un ar aizsargplēvi.

Ekoloģija :

Pvc vai polivinilhlorīds - ekoloģiski drošs produkts, kas ir ķīmisks savienojums, oglekļa, ūdeņraža un saistītā hlora, kas sastāv apmēram 43% no naftas un ir par 57%, no mūra vārāmo sāli. Sākumā būvniecības nozarē pvc materiāli tiešām bija atsevišķie smagie metāli, šodien visi vadošie ražotāji, mainīja ķīmisko formulu uz drošu un izgājuši nepieciešamās vides pārbaudes un sertifikāciju . Mūsdienu ražošanā no plastmasas izgatavo sadzīves mēbeles, traukus.

Par plastmasas uguns drošību un to toksiskumu, tad Eiropā vēl nav fiksēti nelaimes gadījumi šajā sakarā. Testi parādīja, ka plastmasas konstrukcijas aizdegas ar lielām grūtībām , ugunsgrēka gadījumā tie nerada apdraudējumu cilvēkiem , tās ir priekšrocības salīdzinājumā ar citiem logiem.

Praksē ir bijuši gadījumi, kad ugunsgrēku gadījumā tirdzniecības paviljonā, vienīgais veselais elements bija plastmasas konstrukcijas. Turklāt tie pat nav mainījuši savu krāsu. Testi liecina, ka PVC logi ir nekaitīgi veselībai un videi, un pat otrādi , no vides viedokļa, pateicoties iespējai otrreizējai pārstrādei – pvc ir vispiemērotākais no alternatīviem materiāliem.

Plastikāta logi. LENS GRUPA, Rīga, Latvija.

Durchschnitt (Gesamtstimmen: 0) 0.0

Kommentare