Neuigkeiten der Firma

Energoefektīvs loga profils Kommerling 88+

Energoefektivitātes jēdziens nonāca pie mums no Eiropas, kur daudz zina par taupīšanu, jo gāzes cenas un tarifi tur bija daudz augstāki nekā pie mums. Tomēr šodien, Latvijas patērētāji, saskaroties ar pieaugošajām māju apkures izmaksām, sāka saprast, ka “ielas sildīšana” ir kļuvusi pārāk dārga.

Padarīt savu māju energoefektīvu,jūs varāt galvenokārt pateicoties ēkas strukturālajām īpašībām. Efektīva siltumizolācija, aukstu tiltu neesamība savienojumos, mezglos, visas konstrukcijas hermētiskums, rekuperatoru izmantošana ventilācijas sistēmā, ēkas ģeometriskā forma un orientācija uz galvenajiem punktiem, visu telpu zonējums - tas viss kopumā var ievērojami samazināt jūsu mājas siltuma zudumus. Bet tieši zemas kvalitātes plastmasas logi parasti veido līdz 40% siltuma zudumu, un tas ir ne tikai izmaksas par jūsu istabas papildu apsildīšanu ar elektrisko apkures ierīču palīdzību, bet arī caurvēju un slimībām.

Kā izvēlēties pareizo loga profilu?

Mūsdienās ikvienam ir jādzīvo siltā, mājīgā un, pats galvenais, drošā mājā , un tajā pašā laikā nevajadzētu būt nesamērīgām papildu apkures izmaksām. Šodien daudzi cenšas izvēlēties PVC loga profilu, salīdzīnājot cenu. Tomēr nevajadzētu izvēlēties logus no lēta loga profila, it īpaši, ja jums ir privātmāja, jo labs loga profils ievērojami samazinās jūsu apkures izmaksas dzīvojamām telpām.

Parunāsim par to, kam vispirms vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties loga profil un kā kontrolēt gatavā loga uzstādīšanas kvalitāti.

- loga termisko fiziku ietekmē ne tikai PVC profila platums, kameru skaits, blīvēšanas ķēžu skaits, bet arī ar argonu piepildītā stikla vienības daudzfunkcionalitāte, augstas kvalitātes furnitūra un daudzas citas lietas

- īpaši svarīgi ir pievērst uzmanību uzņēmumam, kas ražo PVC profilus un stikla vienības: vai tā produkti ir sertificēti? Cik ilgi uzņēmums ir bijis tirgū? Kādi ir garantijas noteikumi? Loga izgatavošanas un uzstādīšanas noteikumi?

- uzstādīšanas kvalitāte ir arī viens no svarīgiem faktoriem - loga uzstādīšana jāveic, izmantojot augstas kvalitātes blīves, tvaika un hidroizolāciju.

Šodien viens no efektīvākajiem un pieejamākajiem risinājumiem ir enerģijas taupošais loga profils Kommrling 88+ no Vācijas koncerna Profine.

Šis plastmasas profils ideāli apvieno cenu un kvalitāti, izcilas siltumizolācijas īpašības:

- platums 88 mm, un jo platāks ir PVC profils, jo labāk tas pasargā no aukstuma;

- 7 loga profila gaisa kameras palīdz uzturēt siltumu (ierasto 3, 5 kameru vietā);

- papildu 3. blīvējuma kontūra Kommerling loga profilā droši pasargā no caurvēja pat eņģu savienojuma zonā, kas ir parasto logu problēmu zona, blīvējuma materiāls - termoplastisks elastomērs nav jāapstrādā ar īpašiem līdzekļiem katru gadu, atšķirībā no parastajiem gumijas blīvējumiem, ražotājs dod garantiju 30 gadi blīvējumam;

- padziļināta stikla pakešu iestiprināšana 25 mm profilā novērš loga aizsvīšanas risku;

- turklāt logs paredz iespēju izmantot platākus stikla pakešu logus līdz 52 mm, kas ievērojami palielina telpas trokšņa izolāciju, kas it īpaši svarīgi jaunām ēkām, kurām blakus var iet būvdarbi visu dienu, vai arī mājokļiem, kas atrodas blakus intensīvai satiksmei.

Kommerling profils plastmasas logi pasargās māju arī no nelūgtiem viesiem, jo tas ir saderīgs ar jebkādiem pretuzlaušanas līdzekļiem, un unikālais stiklojuma lodītes konstrukcija ar divām kājām apgrutina nelūgtu viesu iespēju izspiest stikla vienību . Tajā pašā laikā cietais tērauda stiprinājums padara Kommerling PVC profilu ārkārtīgi izturīgu - tas izturēs spēcīgākās vēja brāzmas, pārsniedzot parasto plastmasas profilu šajā parametrā vairāk nekā trīs reizes. Arī videi draudzīgums un uzticamība ir svarīgi faktori, izvēloties PVC profilu - Kommerling , plastmasas loga profils ir izgatavots, neizmantojot svinu un var izturēt temperatūru no -60 līdz + 75 ° C.

Lai iegādātos logu izstrādājumus ar Profine grupas profilu par izdevīgu cenu, sazinieties ar kādu no mūsu izplatītājiem: http://deltaokna.lv/lv

Durchschnitt (Gesamtstimmen: 0) 0.0

Kommentare